Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

** Konkurs Wielkanocny 2017r.

Czcionka:

PROTOKÓŁ

Z KONKURSU WIELKANOCNEGO 

Przewodniczący: Anna Rosin

Członek komisji: Maria Malczewska

Członek komisji: Milena Friska

Przedszkole i Szkoła Podstawowa klasy I - III:

I miejsce:

Gula Lilianna

Kowalski Wiktor

Siódmiak Julia

Macioszek Patryk

Ignaczak Wiktor

Duda Anna

Gula Wiktoria

Szypura Amelia

Kowalski Oskar

Łabuz Jakub

II miejsce:

Rojtek Krzysztof

Patelska Zuzanna

Witucki Aleksander

Palczyńska Maja

Dębiec Martyna

Gizińska Nikola

Zięba Sebastian

Kozłowski Stanisław

Ciszewska Martyna

Gaca Oliwia

Walachowska Julia

Staroń Amelia

Ruciński Marcin

III miejsce:

Pakos Nikola

Dudek Lena

Karaś Izabella

Walachowska Michalina

Górna Weronika

Dudek Zuzanna

Brylewski Cyprian

Rojtek Kacper

Czerwiński Michał

Siwka Oliwia

Bogielczik Nikola

Polcyn Oliwia

Pawlak Zofia

Urbański Kacper

Kubisz Dawid

Szkoła Podstawowa klasy IV - VI:

I miejsce:

Wachowiak Klaudia

Wachowiak Marta

Bachorska Martyna

II miejsce:

Szwed Olga

Pakos Mikołaj

III miejsce:

Kronkowska Natalia

Mróz Kacper

Duszka Hubert

Gimnazjum:

I miejsce:

Wieczorek Natalia

II miejsce:

Brząkała Zuzanna

III miejsce:

Matuszczak Maria

Dorośli:

Pawlaczyk Ewa

Wyróżnienie:

Skrzelewska Nadia

Durczak Weronika

Macha Miłosz

Kałasz Nikodem

Paśk Mateusz

Kubowicz Filip

Szymczak Alan

Dudzińska Alicja

Radwańska Laura

Górna Patrycja

Dembny Hubert

Dembny Błażej

Wieczorek Radek

GRATULUJEMY!!!!

Unia Europejska

  

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK 9:00 - 20:00

WTOREK              9:00 - 20:00

ŚRODA                 9:00 - 20:00

CZWARTEK         9:00 - 20:00

PIĄTEK                 9:00 - 20:00

SOBOTA               9:00 - 14:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

    

Pogoda